Zorganizujemy dla Ciebie  Przyjęcia okolicznościowe

i

 

Uroczystości, spotkania w gronie rodziny czy przyjaciół to zawsze wspaniałe, magiczne chwile. Nie pozwól, aby umknęła Ci nawet krótka chwila na przygotowywanie posiłków i obsługę Gości. Miej 100% czasu i uwagi dla swoich Gości, baw się dobrze i delektuj się każdą minutą spotkania. Wystarczy, że powiesz jak wyobrażasz sobie spotkanie, jakie menu najlepiej będzie pasowało do Twoich Gości, a dokładnie tak wszystko przygotujemy i zorganizujemy. Menu dopasujemy do Twoich potrzeb zarówno w zakresie ilości i jak przeznaczonego budżetu. Jeśli wśród Twoich Gości będą osoby o specjalnych preferencjach jedzeniowych- to również zadbamy o nich, tak aby delektowali się tym co lubią najbardziej.

Wystrój wnętrza buduje atmosferę, dlatego z taką pieczołowitością i uwagą aranżujemy pomieszczenie- oczywiście jeśli takie jest życzenie klienta. Chwile zadumy i refleksji jak spotkanie po pożegnaniu najbliższej osoby wymaga innej oprawy niż szalone chwile związane z narodzinami, ślubem czy spotkaniem kawalerskim!Specjalizujemy się w przygotowywaniu i obsłudze uroczystości rodzinnych takich jak chrzciny, komunie, urodziny, wesela i wszelkiego rodzaju jubileusze.

Nasi Szefowie Kuchni dbają, o to, aby każdy z Was znalazł w specjalnie przygotowanej ofercie okolicznościowej coś dla siebie ;)  uwaznie słuchamy Waszych potrzeb oraz realizujemy Wasze propozycje. Nasz Uszowy Team nieustannie dokłada wszelkich starań, aby Wasze przyjęcie w naszej restauracji cechowało :najwyższy poziom obsługi, smaczne jedzenie oraz wyjątkowa atmosfera.